Phantom Fury Çıkış Tarihi Açıklandı

3D Realms tarafından eski moda birinci şahıs nişancı oyunlarının ilgisini çekeceği kesin olan Phantom Fury için çıkış tarihi duyuruldu.  Oyun, 23 Nisan tarihinde PC platformu için çıkış yapacak.

Oyun, 3D Realms’in dahili geliştirme stüdyosu Slipgate Ironworks’ten geliyor. Aslında bu, Bombshell’in piyasaya sürülmesiyle 2016’ya kadar uzanan ve ardından 2019’da Ion Fury ile devam eden serinin bir sonraki oyunu. Bu oyunların her ikisinde de ve yeni Phantom Fury’de ana karakter olarak Shelly “Bombshell” Harrison yer alıyor.

Phantom Fury, Unreal Engine 4 kullanılarak yapılmış olsa da sanat tarzı ve oynanış genel olarak 1990’lardaki FPS oyunlarına, özellikle de Duke Nukem Forever‘ın birçok değişiklikle sonuçlanan orijinal versiyonuna benzeyecek ve hissettirecek şekilde yapılmış.

Oyunun hikayesinde Harrison, Ion Fury olaylarından birkaç yıl sonra Demon Core adlı bir eseri geri almak için ölümcül bir yolculuğa çıkıyor. 3D Realms, Phantom Fury’de çok sayıda etkileşimli öğe bekleyebileceğimizi söylüyor. Harrison, oyun sırasında yükseltilebilen ve değiştirilebilen 20’den fazla silahla bir dizi düşmanla savaşmak zorunda kalacak.

Phantom Fury, Steam ve GoG.com‘dan satın alınabilecek. 3D Realms, oyunu ileri bir tarihte PlayStation, Xbox ve Nintendo konsolları için yayınlamayı planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x