100 Milyon TL’lik Vurgunla Kaçtığı İddia Edilen Fenomen Kıvanç Talu Hakkında Kenan Doğulu’dan Açıklama Geldi

Yakın çevresinden yaptığı iddia edilen 100 Milyon TL’lik vurgun ile kaçtığı söylenen fenomen Kıvanç Tabu ve eşi hakkında bir açıklama da şarkıcı Kenan Doğulu’dan geldi. 

Kıvanç Talu’nun kaçmadan hemen önce bir parti verdiği ve o parti de şarkıcı Kenan Doğulu’nun da olduğu iddia edilmişti. 

‘Var Böyle Tipler’ kanalıyla bilinen sosyal medya fenomeni Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu’nun çevresinde bulunan birçok kişiyi 100 milyon lira dolandırıp Portekiz’e kaçtığı iddia edildi.

Arkadaşları, kuaförleri, manikürcüleri, şoförlerini bile dolandırdıkları söylenen çiftin ‘reklam işi’ adı altında ponzi sistemi kurdukları öne sürüldü.

Çiftin Portekiz’e kaçmadan önce Kenan Doğulu’nun da yer aldığı bir ev partisi düzenledikleri öğrenildi iddia edilmişti.

Şarkıcı Kenan Doğulu’dan bu iddia ile ilgili bir açıklama geldi.

İddianın Kenan Doğulu’ya iletilmesinin ardından şarkıcıdan “Ne ben, ne de eşim orada değildik. Ama Kıvanç’la tanışıklığımız var” açıklaması geldi.

Partiye katıldığı söyleyen ve adını belirtmek istemeyen bir sosyal medya ünlüsü, “Kıvanç o gece hep ‘Sürpriz planlarım var’ dedi. Para kazanmanın çok kolay olduğundan söz etti. Sonra birden ‘Bu Beril’le son partimiz’ dedi, eşi de gerildi. Ruh hali çok tuhaftı. Karı-kocanın arası son zamanlarda iyi değildi. ‘Boşanıyorlar mı acaba’ dedik, kaçış aklımıza gelmedi” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x